Kamizelki

Kamizelki odblaskowe

Lekka i wytrzymała kamizelka odblaskowa z zamkiem błyskawicznym i odblaskami na całym obwodzie, dzięki czemu możesz być widoczny ze wszystkich kierunków. Certyfikowane zgodnie z klasą 2 kamizelek odblaskowa o wysokiej widoczności. Fluorescencyjna żółta kamizelka odblaskowa, która sprawi, że będziesz widoczny w ciemności. Tutaj znajdziesz wszystko, od certyfikowanych kamizelek odblaskowych klasy 3, 2 i 1 do niesklasyfikowanych kamizelek odblaskowych w wielu różnych kolorach: czerwonym, pomarańczowym i żółtym kamizelki odblaskowe na wszystkie potrzeby oraz lekką kamizelkę odblaskową, która jest naprawdę widoczna w fluorescencyjna tkanina, która jest zarówno wytrzymała, kamizelki Odblaskowa.

Tanie kamizelki odblaskowa

Tanie kamizelki odblaskowa i trwałe kamizelki odblaskowa z zamkiem błyskawicznym i odblaskami na całym obwodzie, dzięki czemu możesz być widoczny ze wszystkich kierunków. Lekka kamizelka o wysokiej widoczności. Taśma odblaskowa dookoła, w tym na rękawach, aby była widoczna ze wszystkich kierunków. Zamek błyskawiczny z przodu i inteligentne otwory z boku, dzięki czemu masz dostęp do zwykłych kieszeni. Upewnij się, że jesteś widoczny! Tania kamizelka odblaskowa w kolorze pomarańczowym wykonana z fluorescencyjnych kamizelek odblaskowa, wytrzymała i elastyczna. Szerokie odblaskowe paski również na ramionach sprawiają, że jesteś widoczny ze wszystkich kierunków. Kamizelki odblaskowa i wygodna kamizelka odblaskowa z podszewką ze strzałkami, która nadaje się do różnych zawodów i można ją nosić przez cały rok, z wieloma praktycznymi kieszeniami na narzędzia i akcesoria.

kamizelki Odblaskowa

Kamizelki Odblaskowa są odporne na wodę i zabrudzenia, mają ukryty, mocny jednokierunkowy zamek. Posiada kilka praktycznych kieszeni zapinanych na zamek oraz tylną kieszeń kangurkę na pomarańczową kamizelkę odblaskową. Dla dodatkowego komfortu tył jest przedłużony, a dolna krawędź jest regulowana za pomocą sznurka. Nowoczesna kamizelka odblaskowa czerwona w kamizelce odblaskowej wykonana z wodoodpornej, oddychającej tkaniny. Kamizelka posiada wysoki kołnierz i miękką kamizelkę odblaskowa oraz wygodną kamizelkę odblaskową z futrzaną podszewką odpowiednią do kilku zawodów, które można wykorzystać.

Kamizelki odblaskowe Kamizelki odblaskowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 16
32
64
128
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 16
32
64
128
To Top