Koszulki

Koszulki odblaskowe

Koszulki odblaskowe w odblaskowych kolorach z elastycznymi odblaskami dla większej swobody ruchów. Wykonany z wygodnego, szybkoschnącego materiału, który odprowadza wilgoć. Noś wilgoć. Szybkoschnacy. odruchy rozciągające. Koszulka z wysokim stanem t-shirt z wycięciem. Nowoczesne, miękkie i wygodne T-shirty z bawełny o wysokiej widoczności sprawią, że będziesz widoczny w miejscu pracy Koszulki odblaskowe o wysokiej widoczności z segmentową taśmą odblaskową dla dodatkowej widoczności materiał.

Tania koszulka odblaskowa

Tania koszulka odblaskowa z odprowadzaniem wilgoci oraz koszulka odblaskowa bawełniana i ochrona. Okrągły dekolt ze wzmocnionym ściegiem na szyi. Odbłyśnik z segmentami zapewnia dobrą wentylację, a właściwości rozciągliwe zapewniają optymalną widoczność zarówno w dzień, jak iw nocy.

Jak znaleźć koszulki Reflex

Ciemna część koszulek odblaskowa T-shirty są dla tych, którzy potrzebują widoczności dzięki odblaskowym koszulkom, to 100% bawełna, a część odblaskowa cotton to 100% poliester. Wszystkie koszule ochronne z tej serii zostały zatwierdzone zgodnie z uznanym międzynarodowym standardem, który wymaga koszulki Hi-Vis z ochroną przed promieniowaniem UV, wykonanej z materiału odprowadzającego wilgoć. Koszulka UV z krótkimi rękawami i dekoltem w szpic.

Jaki rozmiar powinienem mieć koszulki?

Dwa najważniejsze elementy garderoby w męskiej garderobie to koszulki. Ubrania można nosić przez cały rok lub nosić je samemu w swojej prostocie. U nas znajdziesz T-shirty w różnych fasonach i kolorach, gdzie masz gwarancję, że znajdziesz ubrania pasujące do Twojego stylu i gustu! Tutaj znajdziesz krótkie wprowadzenie, jak sprawić, by t-shirty stały się naturalną częścią Twojego stylu. T-shirt był pierwotnie używany jako podkoszulek przez wojsko podczas II wojny światowej. Dziś koszulki mają wiele różnych zastosowań i funkcji w Twojej garderobie. To, jak używasz koszulki w swoim stylu, zależy w dużej mierze od rodzaju koszulki.

Koszulki odblaskowe Koszulki odblaskowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 41
32
64
128
Strona
 1. Koszulka odblaskowa
  As low as 192,22 PLN
 2. Odblaskowa koszulka polo
  As low as 342,25 PLN
 3. Koszulka UV Odblaskowa
  As low as 295,37 PLN
 4. Koszulka UV Odblaskowa
  As low as 271,92 PLN
 5. Koszulka UV Odblaskowa
  As low as 206,29 PLN
 6. Koszulka UV High Vis
  As low as 332,87 PLN
 7. Koszulka UV Odblaskowa
  As low as 215,66 PLN
 8. Koszulka odblaskowa
  As low as 314,12 PLN
 9. Koszulka UV Odblaskowa
  As low as 300,05 PLN
 10. High-Vis Polo Shirt Class 2
  As low as 182,85 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 41
32
64
128
Strona
To Top