Kombinezony

Kombinezony Przeciwpożarowe

Kombinezony trudnopalne na indywidualnych kombinezonach ognioodpornych zapewniają maksymalną ochronę podczas pracy w trudnych warunkach. Nasze kombinezony ognioodporne są między innymi certyfikowane jako odporne na promieniowanie cieplne, ogień powierzchniowy i ciepło przechodzące przez kombinezon Odporna na ogien . Kombinezon z nieodłącznego materiału, co oznacza, że ​​materiał ognioodporny z samoistnie ognioodpornej tkaniny jest naturalnie obecny w jego włóknach, odsłonięte kieszenie są wzmocnione podwójnym materiałem kombinezony są wykonane z samoistnie ognioodpornego materiału.

Tanie kombinezony trudnopalne

Tanie kombinezony Odporna na ogien są odporne na każdą pogodę i środowisko, co oznacza, że ​​środek zmniejszający palność jest wbudowany w strukturę włókna. znajdziesz szeroką gamę tanich kombinezonów ognioodpornych, zapewniających optymalną ochronę i komfort. Oferujemy tanie kombinezony Odzież ognioodporna, które są lekkie, a kombinezon Multinorm zapewnia maksymalną ochronę podczas pracy w komfortowych warunkach o wysokiej odporności na zużycie, specjalnie przystosowanych do pracy w przemyśle i ciepłych środowiskach. Ubiór jest wykonany z trwałego materiału i ma wygodny krój, z regulowanym paskiem w talii, posiada wiele inteligentnych rozwiązań kieszeni dostosowanych do projektu i funkcjonalności do pracy w trudnych warunkach.

Jak znaleźć kombinezony trudnopalne

Kombinezon ognioodporny z regulowanym kombinezonem zimowym o ulepszonym designie i funkcjonalności, aby sprostać trudnym zadaniom w naszej ofercie kombinezonów Odzież ognioodporna, znajdziesz również kombinezon przeciwpłomieniowy z praktycznymi kieszeniami kombinezony ze środkami zmniejszającymi palność dostosowane do kombinezonów ze środkami zmniejszającymi palność, które stawiają wysokie wymagania kombinezony ochronne trudnopalne przystosowane do pracy, wykonane z wodoodpornego materiału zapewniają wysoki komfort i optymalną funkcjonalność Twojej ochrony osobistej. Kombinezony Ognioodporne dla mężczyzn to praktyczna część garderoby, która doskonale pasuje do niektórych rodzajów pracy. Otwór w kieszeni na ubranie pod spodem i regulowany pas dla optymalnego komfortu.

Kombinezony Przeciwpożarowe Ognioodporne kombinezony
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 13
32
64
128
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 13
32
64
128
To Top