Koszule

Koszule Ognioodporne

Eleganckie, funkcjonalne koszule Ognioodporne z ukrytymi guzikami z przodu i funkcją szybkiego odpinania. u nas znajdziesz koszule Przeciwpożarowe dla wszystkich zawodów w szerokim asortymencie. Posiadamy trwałe i funkcjonalne koszule Przeciwpożarowe dla przemysłu i usług, ESD, wielostandardową koszulę bez metalu, która występuje w koszulach trudnopalnych klasy 2 i 3. Funkcjonalna koszula męska o zmniejszonej palności do zastosowań w narażonych środowiskach. Wykonana jest z materiałów, które gwarantują wysoki komfort i przyczyniają się do tego, że koszule trudnopalne z ukrytymi guzikami i dwiema kieszeniami na piersi z klapkami. Koszula o zmniejszonej palności jest szczególnie odpowiednia do wygodnej pracy z dużym dopasowaniem i dobrą swobodą ruchów, gdzie wymagana jest odporność na ogień.

Koszule Odporna na ogien tanie

Znajdziesz u nas również koszule trudnopalne, tanie koszule Odporna na ogien oraz koszule flanelowe z miękkiej, wygodnej bawełny do pracy w niskich temperaturach. Wygodne i funkcjonalne koszule Odporna na ogien o stylowym designie dla ceniących wysoką jakość połączoną ze skuteczną ochroną. Tutaj znajdziesz niezawierające metalu koszule Odzież ognioodporna dla kobiet i mężczyzn. Tanie koszule Odzież ognioodporna są wykonane z tkaniny, która gwarantuje wysoki komfort, są lekkie i wygodne w noszeniu, szczególnie w odsłoniętych środowiskach pracy, z wygodnym dopasowaniem i dobrą mobilnością.

Jak znaleźć koszule trudnopalne

Koszula trudnopalna z ukrytym zapięciem znajdziesz duży wybór koszul ognioodpornych, które zapewniają maksymalną ochronę, bezpieczeństwo i komfort przez cały dzień pracy. Najwyższej klasy koszule Odzież ognioodporna oraz trudnopalne i niemetalowe koszule robocze o wysokim stopniu ochrony Kolekcje trudnopalne zapewniają maksymalną ochronę dla spawaczy, koszula dla elektryków jest lekka i wygodna w noszeniu, pracowników przemysłowych i innych grup narażonych na zagrożenia elektryczne, pożar i ciepła, chemikaliów w postaci płynnej lub żyjących w niebezpiecznym środowisku zewnętrznym.

Ognioodporne koszule Ognioodporne koszule
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 15
32
64
128
32
64
128
To Top