Koszule

Koszule Ognioodporne

Eleganckie, funkcjonalne koszule Ognioodporne z ukrytymi guzikami z przodu i funkcją szybkiego odpinania. u nas znajdziesz koszule Przeciwpożarowe dla wszystkich zawodów w szerokim asortymencie. Posiadamy trwałe i funkcjonalne koszule Przeciwpożarowe dla przemysłu i usług, ESD, wielostandardową koszulę bez metalu, która występuje w koszulach trudnopalnych klasy 2 i 3. Funkcjonalna koszula męska o zmniejszonej palności do zastosowań w narażonych środowiskach. Wykonana jest z materiałów, które gwarantują wysoki komfort i przyczyniają się do tego, że koszule trudnopalne z ukrytymi guzikami i dwiema kieszeniami na piersi z klapkami. Koszula o zmniejszonej palności jest szczególnie odpowiednia do wygodnej pracy z dużym dopasowaniem i dobrą swobodą ruchów, gdzie wymagana jest odporność na ogień.

Koszule Odporna na ogien tanie

Znajdziesz u nas również koszule trudnopalne, tanie koszule Odporna na ogien oraz koszule flanelowe z miękkiej, wygodnej bawełny do pracy w niskich temperaturach. Wygodne i funkcjonalne koszule Odporna na ogien o stylowym designie dla ceniących wysoką jakość połączoną ze skuteczną ochroną. Tutaj znajdziesz niezawierające metalu koszule Odzież ognioodporna dla kobiet i mężczyzn. Tanie koszule Odzież ognioodporna są wykonane z tkaniny, która gwarantuje wysoki komfort, są lekkie i wygodne w noszeniu, szczególnie w odsłoniętych środowiskach pracy, z wygodnym dopasowaniem i dobrą mobilnością.

Jak znaleźć koszule trudnopalne

Koszula trudnopalna z ukrytym zapięciem znajdziesz duży wybór koszul ognioodpornych, które zapewniają maksymalną ochronę, bezpieczeństwo i komfort przez cały dzień pracy. Najwyższej klasy koszule Odzież ognioodporna oraz trudnopalne i niemetalowe koszule robocze o wysokim stopniu ochrony Kolekcje trudnopalne zapewniają maksymalną ochronę dla spawaczy, koszula dla elektryków jest lekka i wygodna w noszeniu, pracowników przemysłowych i innych grup narażonych na zagrożenia elektryczne, pożar i ciepła, chemikaliów w postaci płynnej lub żyjących w niebezpiecznym środowisku zewnętrznym.

Ognioodporne koszule Ognioodporne koszule
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 15
32
64
128
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 15
32
64
128
To Top