Kurtki

KURTKA PRZECIWOGNIOWA

Trudnopalna kurtka do noszenia na zimę, o solidnej konstrukcji, zapewnia optymalną ochronę zgodnie z najnowszymi europejskimi normami i certyfikatami, a także bardziej standardową ochronę. Jeśli chodzi o kurtki Odporna na ogien, Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Kurtki przeciwpożarowe z naszych kurtek przeciwpożarowych są wykonane z materiałów ognioodpornych. Obróbka wchodzi w interakcję z bawełną w materiale i zapewnia trwałą ochronę podczas noszenia Ognioodpornej, bez podszewki, bardzo elastycznej kurtki typu shell, której materiał jest z natury ognioodporny i stanowi nieodłączną tkaninę klasy E3, specjalnie zaprojektowaną do pracy w przemyśle metalowym. Kurtki trudnopalne zapewniają ciepło i ochronę pleców nawet pod wpływem ruchu Materiały gwarantujące wysoki komfort i optymalną funkcjonalność Kurtka spawalnicza z odblaskowymi detalami zwiększającymi widoczność.

Tanie kurtki Odzież ognioodporna

Tanie kurtki ognioodporne trwała i podszyta parka zimowa, idealna do pracy w narażonych i zimnych środowiskach. zawiera wielostandardowe tanie kurtki ognioodporne do spawania i odzieży spawalniczej, kurtki trudnopalne oraz kurtki trudnopalne i ocieplane kurtki zimowe w jakości. Posiadamy szeroką gamę damskich kurtek ognioodpornych z naszej klasy E3, które są specjalnie opracowane do pracy w przemyśle metalowym. Łatwo dostępne kieszenie na wszystkie Twoje potrzeby w połączeniu z dobrym dopasowaniem, wygodnym materiałem i zwiększonym bezpieczeństwem sprawiają, że ta kurtka Odzież ognioodporna o kobiecym kroju, wykonana z trwałego materiału i zaprojektowana tak, aby była genialnym wyborem w ekstremalnych i wymagających warunkach pracy.

Jak znaleźć kurtki Ognioodporne

Ognioodporna, ocieplana kurtka zimowa z mieszanymi i łączonymi ubraniami z obu kolekcji, wedle uznania. Widoczna 360 stopni, ale nie certyfikowana kurtka zimowa została zaprojektowana w celu ochrony przed zachlapaniem, można je również sparować z naszymi kurtkami Ognioodporne, które mają chronić przed rozpryskami stopionych metali i promieniowaniem cieplnym, jednocześnie utrzymując podszewkę w cieple. Posiada naszyte i optymalnie rozmieszczone detale odblaskowe, na zakrzywione rękawy, ognioodporną kurtkę z przedłużonym tyłem i kurtkę bez podszewki z wysokiej jakości tkaniny w klasie E3, która została specjalnie opracowana dla których są ognioodporne kamizelki idealne do pracy w narażonych i zimnych środowiskach w przemyśle metalowym, gdzie są stopione Flame Jackets to kurtka przeciwpłomieniowa na zimę z wytrzymałym, ukrytym metalowym zamkiem błyskawicznym w jedną stronę i praktycznymi kieszeniami oraz wyposażona w inteligentne detale, takie jak wewnętrzna kieszeń z wewnętrzną kieszenią na telefon.

Ognioodporne kurtki Ognioodporne kurtki
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 49
32
64
128
Strona
 1. Kurtka przeciwpłomieniowa
  As low as 553,22 PLN
 2. Kurtka zimowa Wielonorma
  As low as 1 917,53 PLN
 3. Kurtka zimowa Wielonorma
  As low as 1 561,22 PLN
 4. Wielonormowa kurtka
  As low as 989,24 PLN
 5. Kurtka Wielonorma dziedziczna
  As low as 1 214,28 PLN
 6. Nieodłączna kurtka Wielonorma
  As low as 1 308,05 PLN
 7. Parka zimowa Multinorm
  As low as 2 339,48 PLN
 8. Kurtka przeciwpłomieniowa
  As low as 543,85 PLN
 9. Kurtka zimowa trudnopalna
  As low as 979,86 PLN
 10. Kurtka zimowa przeciwpłomieniowa
  As low as 1 120,51 PLN
 11. Kurtka damska Multinorm Inherent
  As low as 1 214,28 PLN
 12. Kurtka Flamestat 4965 MFA
  As low as 1 870,65 PLN
 13. Kurtka Flamestat 4174 ATHS
  As low as 1 730,00 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 49
32
64
128
Strona
To Top