Spodnie

Spodnie Odporna na ogien

Nasza oferta spodni ognioodpornych jest szeroka i odpowiednia dla osób pracujących w środowiskach, w których występuje ryzyko łuku elektrycznego, pracujących ze stopionym metalem, w przemyśle petrochemicznym lub w elektroenergetyce. Nasze spodnie trudnopalne posiadają certyfikaty ochrony przed rozpryskami podczas spawania i chemikaliów. Ognioodporne spodnie robocze z regulacją w pasie dla dobrego dopasowania. są wygodne, trwałe i dobrze dopasowane. Oferujemy szeroką gamę ognioodpornych spodni ognioodpornych, które zostały opracowane w ścisłej współpracy z naszymi, są trwałe i posiadają praktyczne kieszenie z klapkami, które ułatwiają pracę. Tkanina jest z natury ognioodporna, co oznacza, że ​​właściwości ognioodporne są naturalnie obecne w jej włóknach, co wydłuża żywotność przemysłową, odsłonięte kieszenie spodnie ognioodporne są wzmocnione podwójnym materiałem.

Tanie spodnie PRZECIWOGNIOWE

Tanie spodnie Odporna na ogien są używane przez elektryków, spawaczy, pracowników w środowiskach wysokiego napięcia i odlewni, a także w przemyśle morskim i petrochemicznym. Szeroki asortyment tanich spodni trudnopalnych ułatwia znalezienie optymalnych wytrzymałych spodni trudnopalnych oraz spodni trudnopalnych ze spodniami trudnopalnymi wbudowanymi w strukturę włókien. Spodnie ognioodporne, a także elastyczne i praktyczne zapewniają najwyższą ochronę podczas pracy w trudnych warunkach, dokładnie według Twojego zawodu i oceny ryzyka w spodniach, dzięki czemu spodnie robocze mogą być bezpieczniejsze w pracy.

Jak znaleźć ognioodporne spodnie robocze

Większość ognioodpornych spodni roboczych w naszej ofercie ma właściwości ognioodporne są naturalnie obecne w jej włóknach i wszystkie są dokładnie testowane pod kątem wszystkiego, od odpornych na ścieranie spodni ognioodpornych i wytrzymałości na rozdarcie i rozciąganie po użyteczność i wygodę. Spodnie Odporna na ogien o kroju damskim, zapewniające maksymalną ochronę podczas pracy w trudnych warunkach. kompleksowe testy warstwa po warstwie i certyfikujące różne kombinacje odzieży, możemy zapewnić dokładne dla przedłużonej żywotności, odsłonięte kieszenie to spodnie wzmocnione podwójnym materiałem. dla zwiększonej ochrony, gdy inny materiał jest nieodłączny, co oznacza, że ​​ognioodporne spodnie robocze są wbudowane w strukturę spodni ognioodpornych spodnie ognioodporne z funkcją stretchu idealne spodnie robocze o wysokim poziomie dla osób pracujących w narażonych środowiskach.

Spodnie Odporna na ogien Ognioodporne spodnie
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 72
32
64
128
Strona
 1. Wodoodporne spodnie z powłoką
  As low as 1 683,11 PLN
 2. Spodnie
  As low as 1 237,72 PLN
 3. Spodnie ocieplane
  As low as 2 034,74 PLN
 4. Szorty, klasa odblaskowa 1
  As low as 1 026,75 PLN
 5. Spodnie robocze
  As low as 914,23 PLN
 6. Wielonormowe spodnie typu shell
  As low as 2 620,78 PLN
 7. Spodnie wielonorma
  As low as 698,56 PLN
 8. Wielonormowe spodnie wrodzone
  As low as 1 073,63 PLN
 9. Spodnie Wielonorma dziedziczna
  As low as 1 073,63 PLN
 10. Wielonormowe spodnie wrodzone
  As low as 1 167,40 PLN
 11. Spodnie przeciwpłomieniowe
  As low as 642,30 PLN
 12. Spodnie Multinorm Craftsman
  As low as 979,86 PLN
 13. Wielonormowe spodnie ze streczem
  As low as 1 542,46 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 72
32
64
128
Strona
To Top