Swetry

Ognioodporne swetry

Ognioodporny sweter i odzież niezawierająca metali, która może być używana zarówno z rozwiązaniami funkcjonalnymi, jak i bardzo potrzebnym komfortem w razie potrzeby. Ognioodporna i wolna od metali odzież z wełny, która może być używana jako wygodna bluza, która umożliwia wygodne poruszanie się. Nieodłączna odzież swetrów ognioodpornych zapewnia dobrą ochronę przed ciepłem podczas ogrzewania w bluzach roboczych ognioodpornych. Trudnopalne bluzy robocze w ostrzegawczym kolorze, lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i wytrzymałe. Pełen funkcjonalnych rozwiązań i bardzo potrzebnego komfortu, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Tanie koszule ognioodporne

Kiedy Twoja praca wymaga najlepszych możliwych tanich bluz roboczych ognioodpornych i trwałości, wielostandardowe ubrania dla kobiet są tym, czego potrzebujesz, a także szwy na ramionach i mankiety z dzianiny ściągaczowej. Tanie bluzy Ognioodporne mają właściwości zapewniające dopasowanie i ochronę, a segmentowe odbłyśniki sprawiają, że jesteś jeszcze bardziej widoczny, co gwarantuje odporność na rozdarcie i zużycie w odsłoniętych środowiskach pracy, zaprojektowanych z myślą o środowiskach pracy, w których niezawodność i komfort mają kluczowe znaczenie.

Jak znaleźć skoczków Ognioodporne

Bluzy Ognioodporne ze wzmocnioną szyjką w nowej kolekcji są nieodłączne, co oznacza, że ​​we włóknach wbudowany jest środek zmniejszający palność. Zapewnia trwałą, lekką i wygodną odzież Przeciwpożarowe Jumpers do pracy w wygodnej i elastycznej bluzie w ostrzegawczym kolorze i wielonormowej funkcji wygodne swetry przeciwogniowe wysokiej jakości bluza z segmentowymi odblaskowymi transferami, które zapewniają zwiększoną rozciągliwość i doskonałą oddychalność.

Ognioodporne swetry Ognioodporne swetry
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 17
32
64
128
 1. Bluza trudnopalna
  As low as 604,80 PLN
 2. Bluza Wielonorma
  As low as 740,76 PLN
 3. Bluza Wielonorma
  As low as 511,03 PLN
 4. Bluza Wielonorma
  As low as 792,33 PLN
 5. Bluza Multinorm
  As low as 829,84 PLN
 6. Bluza
  As low as 918,91 PLN
 7. Bluza Flamestat 984 SFLA
  As low as 839,21 PLN
 8. Bluza damska
  As low as 679,81 PLN
 9. Bluza
  As low as 1 167,40 PLN
 10. Bluza
  As low as 679,81 PLN
 11. Bluza z kapturem
  As low as 1 073,63 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 17
32
64
128
To Top