Ogrodniczki

Kombinezony na szelkach Odblaskowa

Ogrodniczki o wysokiej widzialności z wysokiej jakości spodniami typu shell z certyfikatem wysokiej widoczności klasy 2, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące funkcjonalności, wygodnego dopasowania, które chroni i odciąża plecy, bez względu na to, jakiego rodzaju ogrodniczek o wysokiej widzialności szukasz. Nasze szelki o wysokiej widoczności mają szerokie i wygodne paski, które nie zsuwają się podczas pracy. Kombinezony na szelkach o wysokiej widzialności dla pracowników, którzy muszą być widoczni.

Tanie kombinezony odblaskowa na szelkach

Kiedy ważne jest, aby być widocznym w miejscu pracy, nasze śliniaki odblaskowa pomagają chronić się w jak największym stopniu. Nasze tanie kombinezony na szelkach o wysokiej widzialności są wykonane z nowoczesnych materiałów i oferują komfort i elastyczność bez rękawów kombinezon bez rękawów z elastycznym tyłem, regulowanymi szwami na ramionach Kombinezony na szelkach o wysokiej widoczności ze wzmocnionymi kolanami i tylnymi kieszeniami dla dodatkowej trwałości.

Jak znaleźć śliniaki odblaskowa?

Wzmocnienie zawiasów na szelkach o wysokiej widoczności na kolanach i tylnych kieszeniach zapewnia dodatkową trwałość. Kieszenie na nakolanniki z dwoma poziomami umieszczenia. Kombinezony Odblaskowa na szelkach mają szerokie, mocne i elastyczne śliniaki odblaskowa, a także inteligentne rozwiązania kieszeniowe i funkcje, takie jak uchwyt na młotek, kieszeń na nóż i długopis oraz D-ring.

Ogrodniczki odblaskowe Ogrodniczki odblaskowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 11
32
64
128
32
64
128
To Top