Ogrodniczki

Kombinezony na szelkach Odblaskowa

Ogrodniczki o wysokiej widzialności z wysokiej jakości spodniami typu shell z certyfikatem wysokiej widoczności klasy 2, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące funkcjonalności, wygodnego dopasowania, które chroni i odciąża plecy, bez względu na to, jakiego rodzaju ogrodniczek o wysokiej widzialności szukasz. Nasze szelki o wysokiej widoczności mają szerokie i wygodne paski, które nie zsuwają się podczas pracy. Kombinezony na szelkach o wysokiej widzialności dla pracowników, którzy muszą być widoczni.

Tanie kombinezony odblaskowa na szelkach

Kiedy ważne jest, aby być widocznym w miejscu pracy, nasze śliniaki odblaskowa pomagają chronić się w jak największym stopniu. Nasze tanie kombinezony na szelkach o wysokiej widzialności są wykonane z nowoczesnych materiałów i oferują komfort i elastyczność bez rękawów kombinezon bez rękawów z elastycznym tyłem, regulowanymi szwami na ramionach Kombinezony na szelkach o wysokiej widoczności ze wzmocnionymi kolanami i tylnymi kieszeniami dla dodatkowej trwałości.

Jak znaleźć śliniaki odblaskowa?

Wzmocnienie zawiasów na szelkach o wysokiej widoczności na kolanach i tylnych kieszeniach zapewnia dodatkową trwałość. Kieszenie na nakolanniki z dwoma poziomami umieszczenia. Kombinezony Odblaskowa na szelkach mają szerokie, mocne i elastyczne śliniaki odblaskowa, a także inteligentne rozwiązania kieszeniowe i funkcje, takie jak uchwyt na młotek, kieszeń na nóż i długopis oraz D-ring.

Ogrodniczki odblaskowe Ogrodniczki odblaskowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 11
32
64
128
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 11
32
64
128
To Top