Płaszcz

Sprzęt przeciwdeszczowy

Płaszcz przeciwdeszczowy o wysokiej widoczności dla Ciebie przy zadaniach roboczych, które wymagają trwałej, ale także ruchomej odzieży przeciwdeszczowej. krótsze zmiany robocze, gdy pada, zawsze warto używać odzieży roboczej, a odblaskowa ułatwia pracę w pracy, a kombinezon przeciwdeszczowy chroni przed deszczem i śniegiem zapinany na rzep i wewnętrzny neoprenowy pasek, który utrzymuje ciepło ciała nawet gdy jest mokry.

Posiadamy wodoodporny sprzęt przeciwdeszczowy oraz komplet nieprzemakalnego sprzętu przeciwdeszczowego. Spraw, aby praca w deszczu była bardziej sucha i jaśniejsza dzięki pięknym i praktycznym. Gdy warstwa wodoodporna znajduje się na zewnątrz, otrzymujemy odzież przeciwdeszczową, która jest całkowicie wiatro- i wodoodporna oraz przepuszcza przez powierzchnię materiału, zapewniając dobrą widoczność przy zadaniach wymagających lekkiej i gładkiej odzieży przeciwdeszczowej, wiatro- i wodoodpornej ze spawanymi szwami i wentylacją z tyłu.

Tani sprzęt przeciwdeszczowy

Ten rodzaj taniego sprzętu przeciwdeszczowego jest często nazywany PU lub Rainset. Główną zaletą galonów i tanich jest ich wodoodporność na deszcz, ubrania wykonane z poliuretanu lub galony z funkcją ochronną stanowią cenną ochronę. Zestaw przeciwdeszczowy z wodoodpornego taniego sprzętu przeciwdeszczowego ma ukryty kaptur w kołnierzu i można go regulować na końcach rękawów i u dołu. Pozostajesz suchy, dzięki czemu możesz cieszyć się naszym sprzętem przeciwdeszczowym w jakości wodoodpornej w swojej kolejce, niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy las lub praca jest wilgotna, wiatro- i wodoodporna, ma zgrzewane szwy i odpinaną regulację.

Płaszcz przeciwdeszczowy Płaszcz przeciwdeszczowy
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 2
32
64
128
  1. Wodoodporny zestaw
    As low as 651,68 PLN
  2. Zestaw deszczowy dla dzieci
    As low as 417,26 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 2
32
64
128
To Top