Płaszcz

Sprzęt przeciwdeszczowy

Płaszcz przeciwdeszczowy o wysokiej widoczności dla Ciebie przy zadaniach roboczych, które wymagają trwałej, ale także ruchomej odzieży przeciwdeszczowej. krótsze zmiany robocze, gdy pada, zawsze warto używać odzieży roboczej, a odblaskowa ułatwia pracę w pracy, a kombinezon przeciwdeszczowy chroni przed deszczem i śniegiem zapinany na rzep i wewnętrzny neoprenowy pasek, który utrzymuje ciepło ciała nawet gdy jest mokry.

Posiadamy wodoodporny sprzęt przeciwdeszczowy oraz komplet nieprzemakalnego sprzętu przeciwdeszczowego. Spraw, aby praca w deszczu była bardziej sucha i jaśniejsza dzięki pięknym i praktycznym. Gdy warstwa wodoodporna znajduje się na zewnątrz, otrzymujemy odzież przeciwdeszczową, która jest całkowicie wiatro- i wodoodporna oraz przepuszcza przez powierzchnię materiału, zapewniając dobrą widoczność przy zadaniach wymagających lekkiej i gładkiej odzieży przeciwdeszczowej, wiatro- i wodoodpornej ze spawanymi szwami i wentylacją z tyłu.

Tani sprzęt przeciwdeszczowy

Ten rodzaj taniego sprzętu przeciwdeszczowego jest często nazywany PU lub Rainset. Główną zaletą galonów i tanich jest ich wodoodporność na deszcz, ubrania wykonane z poliuretanu lub galony z funkcją ochronną stanowią cenną ochronę. Zestaw przeciwdeszczowy z wodoodpornego taniego sprzętu przeciwdeszczowego ma ukryty kaptur w kołnierzu i można go regulować na końcach rękawów i u dołu. Pozostajesz suchy, dzięki czemu możesz cieszyć się naszym sprzętem przeciwdeszczowym w jakości wodoodpornej w swojej kolejce, niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy las lub praca jest wilgotna, wiatro- i wodoodporna, ma zgrzewane szwy i odpinaną regulację.

Płaszcz przeciwdeszczowy Płaszcz przeciwdeszczowy
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 2
32
64
128
  1. Wodoodporny zestaw
    As low as 619,09 PLN
  2. Zestaw deszczowy dla dzieci
    As low as 417,26 PLN
32
64
128
To Top