Szorty

Szorty odblaskowe

Szorty odblaskowa to idealna odzież robocza na ciepłe warunki, kiedy musisz być wyjątkowo widoczny. Nasze spodenki odblaskowa wykonane są z żółtego, pomarańczowego i czerwonego materiału szorty odblaskowe, aby zwiększyć Twoją widoczność w nocy i w trudnych warunkach pogodowych, takich jak mgła, miękkie szorty robocze o wysokiej widzialności w gładkim rozciągliwym deszczu i śniegu. Są również wyposażone w odblaski, które odbijają światło z otoczenia, wygodne szorty rzemieślnicze z doskonałym dopasowaniem, wzmocnione kieszenie na gwoździe i wyjątkowo pojemną tylną kieszeń z mieszkiem, szorty robocze o wysokiej widoczności z wysoce elastycznymi, 4-kierunkowymi panelami rozciągliwymi dla lepszej jakości.

Tanie Szorty odblaskowe

Szorty odblaskowe ochronne hivis dla mężczyzn, jak i tanie spodenki odblaskowa dla kobiet. Tanie szorty odblaskowa wykonane są z trwałych materiałów do trzymania, a wiele elastycznej konstrukcji bez kompromisów. 3/4-długie nogawki zapewniają modny styl. Są w pełni lub częściowo rozciągliwe, co zapewnia maksymalny komfort i swobodę ruchów, co zwiększa widoczność podczas pracy w trudnych warunkach. Szorty wykonane z materiału odpornego na zabrudzenia, olej i wodę z miękką bawełną wewnątrz.

Jak znaleźć szorty damskie High-vis

Odblaskowe damskie szorty z bardzo elastycznymi panelami rozciągliwymi w 4 kierunkach. Elastyczne panele w talii zapewniają oczywiście wygodę, nasze damskie spodenki robocze o wysokiej widoczności są certyfikowane zgodnie z aktualnymi normami europejskimi i można je łączyć z koszulkami z certyfikatem bezpieczeństwa, aby jeszcze bardziej poprawić widoczność w szortach roboczych o wysokiej widoczności z certyfikatem Hi-Vis klasy 1 ze stretchem panele z przodu zapewniające doskonały komfort noszącemu trwałe, odblaskowe szorty wykonane z lekkiej bawełny organicznej.

Szorty odblaskowe Szorty odblaskowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 17
32
64
128
32
64
128
To Top