Szorty

Szorty odblaskowe

Szorty odblaskowa to idealna odzież robocza na ciepłe warunki, kiedy musisz być wyjątkowo widoczny. Nasze spodenki odblaskowa wykonane są z żółtego, pomarańczowego i czerwonego materiału szorty odblaskowe, aby zwiększyć Twoją widoczność w nocy i w trudnych warunkach pogodowych, takich jak mgła, miękkie szorty robocze o wysokiej widzialności w gładkim rozciągliwym deszczu i śniegu. Są również wyposażone w odblaski, które odbijają światło z otoczenia, wygodne szorty rzemieślnicze z doskonałym dopasowaniem, wzmocnione kieszenie na gwoździe i wyjątkowo pojemną tylną kieszeń z mieszkiem, szorty robocze o wysokiej widoczności z wysoce elastycznymi, 4-kierunkowymi panelami rozciągliwymi dla lepszej jakości.

Tanie Szorty odblaskowe

Szorty odblaskowe ochronne hivis dla mężczyzn, jak i tanie spodenki odblaskowa dla kobiet. Tanie szorty odblaskowa wykonane są z trwałych materiałów do trzymania, a wiele elastycznej konstrukcji bez kompromisów. 3/4-długie nogawki zapewniają modny styl. Są w pełni lub częściowo rozciągliwe, co zapewnia maksymalny komfort i swobodę ruchów, co zwiększa widoczność podczas pracy w trudnych warunkach. Szorty wykonane z materiału odpornego na zabrudzenia, olej i wodę z miękką bawełną wewnątrz.

Jak znaleźć szorty damskie High-vis

Odblaskowe damskie szorty z bardzo elastycznymi panelami rozciągliwymi w 4 kierunkach. Elastyczne panele w talii zapewniają oczywiście wygodę, nasze damskie spodenki robocze o wysokiej widoczności są certyfikowane zgodnie z aktualnymi normami europejskimi i można je łączyć z koszulkami z certyfikatem bezpieczeństwa, aby jeszcze bardziej poprawić widoczność w szortach roboczych o wysokiej widoczności z certyfikatem Hi-Vis klasy 1 ze stretchem panele z przodu zapewniające doskonały komfort noszącemu trwałe, odblaskowe szorty wykonane z lekkiej bawełny organicznej.

Szorty odblaskowe Szorty odblaskowe
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 17
32
64
128
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 17
32
64
128
To Top