Bielizna

Bielizna robocza

Kup u nas wełnianą i syntetyczną bieliznę roboczą, tutaj znajdziesz całą naszą bieliznę roboczą dla kobiet online. Utrzymuj suchość i ciepło, nosząc bieliznę roboczą blisko ciała. Dzięki temu materiały w szortach czy koszulce są lekkie, dobrze wentylowane, a bielizna robocza z damskiej wełny merynosów skutecznie odprowadza wilgoć z ciała.

Tania bielizna robocza

Może to być materiał syntetyczny lub ocieplająca wełna merynosów z naturalnym odprowadzaniem wilgoci. Najczęściej szwy zakładano tak, aby podstawa leżała wygodnie. Tania bielizna robocza to podstawa funkcjonalności. Noszenie bielizny roboczej, która jest jak najbliżej ciała, zapewnia suchość i ciepło, dzięki czemu możesz dłużej trenować i grać. U nas znajdziesz tanią bieliznę roboczą wykonaną z wełny i materiałów syntetycznych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, bieliznę roboczą do aktywnego życia codziennego i przyjemności na świeżym powietrzu, a także bieliznę roboczą wysokiej jakości i w dobrej cenie. Mamy bieliznę roboczą z wełny merynosów, mieszanek wełny i różnych materiałów syntetycznych, takich jak poliester. To, czy wybierzesz bazę wełnianą, czy syntetyczną, jest kwestią gustu i zależy od temperatury Twojego ciała i tego, co zamierzasz zrobić. Wełniana baza stała się bardzo popularna, ponieważ jest bez wątpienia najlepszym sposobem na utrzymanie ciepła. Wełna ociepla, nie powoduje swędzenia, a także grzeje.

Jak znaleźć wełnianą bieliznę roboczą?

Jeśli zmokniesz i zmoczysz się, jeśli twoje ciało zacznie szybko zamarzać. Znajdź tanią bieliznę w naszym sklepie internetowym. Wygodna i ciepła bielizna robocza, która oddycha, jest niezbędna podczas aktywności na świeżym powietrzu i ćwiczeń w zimnych porach roku. Nasza oferta stylowej, ciepłej i funkcjonalnej bielizny roboczej dla mężczyzn!

Różnica między wełną merynosów Underline

Bielizna robocza i para długiej bielizny roboczej zapewniają wszechstronną dodatkową warstwę ciepła, którą możesz nosić podczas chłodnych spacerów z psem. Ciepła bielizna robocza jest dostępna w kilku różnych materiałach, takich jak wełna merynosów i poliester. W umiarkowanych temperaturach może wystarczyć poliestrowa osnowa, ale w większości przypadków najlepiej sprawdza się ciepła bielizna. Nigdy nie chłodzi ciała, ale pomaga utrzymać ciepło, nawet jeśli jesteś trochę spocony.

Bielizna robocza Bielizna robocza
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 65
32
64
128
Strona
 1. Komplet bielizny LIGHT
  As low as 210,98 PLN
 2. Bielizna górna SUCHY
  As low as 126,59 PLN
 3. Podkoszulek XWARM 70% merino
  As low as 417,26 PLN
 4. Podkoszulek WARM 50% merino
  As low as 370,38 PLN
 5. Bielizna spodnie DRY
  As low as 117,21 PLN
 6. Bielizna 7416 UE
  As low as 253,17 PLN
 7. Kalesony 747 PC
  As low as 370,38 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 65
32
64
128
Strona
To Top