O nas

Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości ubrania robocze z funkcjonalnymi i współczesnymi designami, buty robocze, rękawice i środki ochrony osobistej. Jako klienci macie Państwo szeroki wybór odzieży i akcesoriów roboczych, a przy pomocy najnowszych technologii umożliwiamy Państwu poszukiwania odpowiednich ubrań. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo łatwo znaleźć odzież, w zależności od różnych kryteriów, dodać do listy ulubionych, a następnie porównać produkty, które Państwa interesują. W razie, gdy nie mogą Państwo znaleźć, tego, czego szukają, prosimy się z nami skontaktować. Stale poszerzamy wybór produktów dostępnych na naszej stronie internetowej.

Mimo że posiadamy najszerszą gamę produktów odzieży roboczej, to staramy się stale poszerzać nasz asortyment o wysokiej jakości dostawców, aby nasi klienci mogli znaleźć całkowite rozwiązania. Naszym głównym celem jest, aby Twoja firma znalazłam dokładnie to, czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Ponieważ w dzisiejszych czasach coraz trudniej wyznaczyć granicę pomiędzy czasem wolnym a pracą, chcemy również dostarczać produkty, które mogą służyć do użytku prywatnego: w uprawianiu sportu, ogrodnictwie czy w deszczowe dni.

Idea firmy

Sprzedajemy odzież roboczą, rękawice i buty robocze dla profesjonalistów o wysokich wymaganiach dotyczących funkcjonalności, jakości, bezpieczeństwa i wzornictwa. Sprzedajemy nasze produkty za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bądź przez bezpośrednie umowy z działem klienta.

Naszą ideą biznesową jest sprzedaż szerokiej gamy wysoko jakościowej odzieży roboczej online w konkurencyjnej cenie. Naszym rynkiem docelowym są firmy, które chcą kupować odzież roboczą znanych marek w przystępnych cenach.

Idea na przyszłość

Będziemy wiodącym światowym dostawcą odzieży roboczej, rękawic, butów roboczych oraz odzieży profilowanej dla profesjonalistów w różnych zawodach. Głównym celem naszych produktów jest ułatwienie pracy profesjonalistom.

Naszym głównym celem jest stać się wiodącym dystrybutorem odzieży roboczej nie tylko w Europie, ale również w Azji i Australii. Dzięki nam klienci mogą znaleźć rozwiązanie dla swoich codziennych wymagań, gdziekolwiek się znajdują. Poddając ocenie marki w Swedwear, skupiamy się głównie na jakości, designie, bezpieczeństwie i funkcjonalności. Starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze marki, które spełniają nasze wysokie standardy, abyś jako klient czuł się bezpiecznie, kupując u nas produkty. Dążymy do ulepszania naszego szerokiego portfolio produktów, dlatego chcemy również dostarczać artykuły profilowane, drukowane i upominkowe, aby nasi klienci nie musieli szukać innych dystrybutorów w celu zaspokojenia swoich potrzeb.

Bardzo ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie się i zwracanie uwagi na życzenia i potrzeby naszych klientów. Jeśli czegokolwiek brakuje w naszym asortymencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom skuteczne rozwiązanie. Jesteśmy otwarci na specjalne zamówienia oraz sugestie dla różnych dostawców.

Środowisko i odpowiedzialność

Dostarczamy wyłącznie produkty od producentów, którzy stosują się do obowiązujących przepisów i mają ambitną politykę dotyczącą zarówno warunków środowiskowych, jak i warunków pracy. Jako klienci nie musicie Państwo martwić się brakiem etyki w zakresie ochrony środowiska lub praw człowieka ani łamaniem obowiązujących przepisów lub umów międzynarodowych.

Wybierając Swedwear, to dostawcy ponoszą pełną odpowiedzialność, dlatego starannie wybieramy, z jakimi producentami chcemy współpracować. Wybierając nas, wiesz, że Twój dostawca bierze na siebie odpowiedzialność zarówno w granicach Szwecji, jak i poza nią.

To Top