Fristads

Fristads

Fristad

Odzież robocza Fristads z ponad 90-letnim doświadczeniem w branży oferuje pełną gamę wysokiej jakości odzieży Fristads o funkcjonalnym i nowoczesnym designie. Od stóp do głów, przez cały rok, opracowane w innowacyjny i zrównoważony sposób.

Strategia Fristads Kansas opiera się na pasji do profesjonalistów i potrzebnych im ubrań. Miliony ludzi codziennie noszą nasze ubrania. Fristads wierzy, że rozumiejąc warunki pracy profesjonalistów, możemy przyczynić się do ich wydajności, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, ubierając ich odpowiednio do wykonywanej pracy.

Fristads Workwear 

Fristads har posiada rozbudowaną linię produkcyjną, która zapewnia efektywność kosztową wraz z wysokim poziomem usług, a szeroka sieć umożliwia szeroki zasięg na całym świecie, a nam oferowanie Fristadów dostosowanych do potrzeb każdej branży. Jako lider rynku, Fristads Kansas nadal utrzymuje wysokie standardy jakości, komfortu, innowacji i usług w branży pracy.

Firma, która stała się Fristads, zamiast wypuścić na rynek kolekcję Fristad, która miałaby projektować nową markę, przygotowała. Pierwszymi Fristadami, w których pojawił się logo Swoosh, była wyprzedaż odzieży roboczej Sanctuary Fristads, wypuszczona tego lata. W lutym przyszłego roku wprowadzono pierwszą lekcję odzieży, zanim Fristads współpracował z wieloma naszymi Szwedami w ramach dużej części rozwoju naszych produktów i nadal jest dla nas ważną częścią, aby mieć pewność, że dostarczamy najlepszy produkt. Jakość, trwałość (zarówno produkt, jak i środowisko) i serwis.

Nazwa Fristads pochodzi od Fristads, największego szwedzkiego producenta odzieży roboczej Fristads. oficjalnie zmieniła nazwę w 1972 roku i cała firma zadzwoniła do Fristads. Fristads od dawna jest silnie związany z marką fristads kläder, a od 1988 roku pod hasłem Fristads „spodnie fristads” Oferujemy trwałą i funkcjonalną profesjonalną odzież dla rzemieślników.

Sprzedawca Fristad

Fristads nie zastąpi ciężkiej pracy. Dotyczy to Ciebie jako profesjonalisty i nas jako Twojego partnera. Bez względu na to, jak mocno naciskasz, jak wysoko się wspinasz lub jak daleko idziesz - Twoja ambicja robi różnicę. Naszą misją jest wyposażenie Cię na wszystkie możliwe wyzwania, które Cię czekają, abyś mógł mierzyć wyżej i być najlepszym. Kansas Fristad są częścią tego razem. Czego potrzebujesz od swojej odzieży roboczej, aby móc działać jak najlepiej? Nasz przewodnik po produktach przeprowadzi Cię przez nasze i pomoże Ci znaleźć odpowiednie ubrania. Bazując na doświadczeniu i opiniach osób noszących nasze produkty, Fristads kansas stworzył Fristads. Wybór zalecanych stylów, takich jak Fristads, przechowuje duże zapasy, aby zapewnić, że produkty są dostępne przez cały czas.

Spodnie Fristada

Chociaż dążymy do ciągłego doskonalenia, Fristads nigdy nie traci swojego dziedzictwa. Sprzedawcy Fristad's są ważni, a dzięki dużej sieci sprzedawców, zawsze znajdziesz lokalizację blisko Ciebie. Kansas Fristad utrzymuje najwyższe możliwe standardy w zakresie warunków pracy i praw pracowniczych.

Fristads Workwear Fristads Workwear
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 519
32
64
128
 1. Elastyczne spodnie 2653 LWS
  As low as 586,04 PLN
 2. Bluza 7091 MELA
  As low as 370,38 PLN
 3. Elastyczne spodnie 2578 STP
  As low as 932,98 PLN
 4. Bluza 7148 SHV
  As low as 276,61 PLN
 5. Koszulka 7104 GOT
  As low as 103,14 PLN
 6. Zielona koszulka 7988 GOT
  As low as 89,08 PLN
 7. Zielona bluza 7989 GOS
  As low as 220,35 PLN
 8. Figi z płomieniem 7466 MOF
  As low as 229,73 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 519
32
64
128
To Top