Blaklader

Blaklader

Blaklader

Blaklader, firma produkująca odzież zawodową, opracowuje, produkuje i sprzedaje Blaklader, rękawice i buty dla profesjonalistów o wysokich wymaganiach dotyczących funkcjonalności, jakości i wzornictwa. Siedziba główna i dział rozwoju produktów znajdują się w Szwecji. Blåkläder to firma produkująca profesjonalną odzież roboczą, która opracowuje, produkuje i sprzedaje odzież roboczą Blaklader, rękawice i buty dla profesjonalistów o wysokich wymaganiach dotyczących funkcjonalności, jakości i wzornictwa. Siedziba główna i dział rozwoju produktów znajdują się w Szwecji.

Blaklader produkuje kurtkę Blaklader dla każdego, kto buduje i rozwija społeczeństwo przyszłości. Zapewnienie jutrzejszych najlepszych warunków wymaga odwagi, woli, pomysłowości i chęci wzięcia odpowiedzialności. Postrzegamy Blaklader jako narzędzie do lepszej i bezpieczniejszej pracy i wiemy, że jakość się opłaca, zwłaszcza jeśli szwy wytrzymają całe życie. Dlatego jako jedyny producent kurtek Blaklader udzielamy dożywotniej gwarancji na szwy wielu naszych ubrań. Właściwe pranie, pielęgnacja i przechowywanie odzieży roboczej jest ważne dla jej trwałości, funkcjonalności i utrzymania komfortu. Jest to również warunek zagwarantowania różnych funkcji bezpieczeństwa. Na przykład zabrudzona odzież ostrzegawcza może gorzej odbijać światło. Oto kilka wskazówek dotyczących prania i pielęgnacji.

Sprzedawca Blaklader

W zależności od wykonywanego zawodu i środowiska, w którym żyjesz, stawiasz różne wymagania swoim miejscom pracy. W Blåkläder Workwear kierujemy się tworzeniem profesjonalnej odzieży, która spełnia wszystkie Twoje wymagania i maksymalizuje Twój wysiłek w pracy. Odzież robocza powinna cechować się trwałością i funkcjonalnością biustonosza, ale także modnym designem i wygodą. Aby ułatwić Ci wybór spodni roboczych Blaklader, otrzymasz pomoc na drodze, której potrzebujesz. W skali od 1-7 opisano trwałość, funkcjonalność i wygodę spodni. Sprzedawcy nie idą na kompromis w kwestii jakości, więc dlaczego Ty?

Kurtka Blakladera

Wyposaż się odpowiednio w zawiadomienie. Ergonomiczna odzież ostrzegawcza Blaklader sprawdza się zarówno w pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdzie trzeba dobrze wyglądać. Odzież wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić utrzymanie poziomu bezpieczeństwa, pranie po praniu. Sprzedawcy z niebieską odzieżą zadbali o szczegóły m.in. szerokie rozwiązania odblaskowe również na ramionach sprawiają, że jesteś widoczny ze wszystkich kierunków, nawet z góry i podczas schylania się. Odkryj nasze inteligentne rozwiązania kieszonkowe, dzięki którym najważniejsze narzędzia będą zawsze pod ręką. Nasza kolekcja ostrzegawcza jest jedną z najszerszych w branży, zarówno pod względem liczby modeli, jak i zestawień kolorystycznych. Nasz najnowszy dodatek to czerwona notatka.

OPRACOWANE DLA KOBIET. Blaklader FAKTY O JAKOŚCI

Klienci Blaklader to profesjonaliści o wysokich wymaganiach dotyczących funkcjonalności, jakości i wzornictwa. Firma jest jednym z największych szwedzkich producentów obuwia Blaklader w cięższym segmencie odzieży roboczej Blåkläder, który stale rośnie dzięki lojalnym klientom, którzy nie widzą powodu, aby zmieniać producentów. Każdego roku w fabrykach Blaklader produkowanych jest około dwóch milionów ubrań. Z 14 oddziałami w Europie i USA, Blaklader Shoes jest jednym z największych graczy na rynku detalicznym Blaklader Workwear.

Środki ochrony osobistej to sprzęt, który chroni użytkownika przed co najmniej jednym nowym katalogiem Blaklader, który właśnie się ukazał. Aby sprzedawać środki ochrony osobistej na terenie UE, jesteś zobowiązany do przestrzegania dyrektywy 89/686/WE, która jest europejską dyrektywą regulującą produkty ŚOI. Dyrektywa reguluje wymagania dotyczące funkcji, oznakowania, dokumentacji technicznej oraz procesu oznakowania CE. Środki ochrony osobistej są podzielone, zgodnie z Blakladerem.

Blaklader Blaklader workwear
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 701
32
64
128
 1. koszulka polo
  As low as 164,09 PLN
 2. Damska koszulka polo
  As low as 121,90 PLN
 3. Koszulka polo
  As low as 121,90 PLN
 4. koszulka polo
  As low as 150,03 PLN
 5. Damska koszulka polo
  As low as 164,09 PLN
 6. Pika ochrona UV
  As low as 187,53 PLN
 7. Koszulka polo Limited
  As low as 145,34 PLN
 8. Odblaskowa kurtka softshell
  As low as 759,51 PLN
 9. Kurtka softshell damska
  As low as 726,69 PLN
 10. Kurtka z runa
  As low as 370,38 PLN
 11. Czapka trudnopalna
  As low as 154,72 PLN
 12. Uchwyt na młotek
  As low as 23,44 PLN
 13. Przenieś zbrojenie
  As low as 65,64 PLN
 14. Czapka z polaru
  As low as 46,88 PLN
 15. Kominiarka trudnopalna
  As low as 140,65 PLN
 16. Nieodłączna ochrona szyi
  As low as 159,40 PLN
 17. Kominiarka nieodłączna
  As low as 28,13 PLN
 18. Dziergany kapelusz
  As low as 75,01 PLN
 19. Kieszeń na identyfikator
  As low as 46,88 PLN
 20. Uchwyt na młotek
  As low as 46,88 PLN
 21. Kieszenie na paznokcie
  As low as 98,46 PLN
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Produkty 1-32 z 701
32
64
128
To Top